Tsjoepen

Tsjoepen


Over de Tsjoepen

De allerjongste leden zijn de Tsjoepen (6-8 jaar). In andere Chirogroepen worden ze vaak Pinkels, Sloebers, Petoeten of Pagadders genoemd. Samen met hun leiding duiken ze onder in een fantasiewereld van heksen en trollen, prinsen en prinsessen en andere sprookjesachtige figuren. Ze trekken al eens op tocht vol spelletjes, plezante liedjes en gekke opdrachten. Ook op kamp zijn de jongste Chiroleden welkom om samen te ravotten in de bossen. In tegenstelling tot de oudere afdelingen gaan de Tsjoepen, net als de Speelclubs, 6 dagen op kamp.

De leiding

Voor het werkingsjaar 2021 – 2022 zijn Jonas, Simon, Sien, Thomas, Eva en Janne leiding van de Tsjoepen. Je kan hen steeds via e-mail bereiken.

E-mail: jonas@chiro-ambo.be

E-mail: simon@chiro-ambo.be

E-mail: sien@chiro-ambo.be

E-mail: thomas@chiro-ambo.be

E-mail: eva@chiro-ambo.be

E-mail: janne@chiro-ambo.be